امروز  سه شنبه۲۳ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


شامگاه سه شنبه

پدر شهید « بایرامعلی معاشری » دارفانی را وداع گفت/ساعت ۹ امروز در گلزار شهدای هریس تشییع می شود
27 آبان 1394
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
بلال معاشری پدر شهید بایرامعلی معاشری شامگاه سه شنبه به دعوت حق لبیک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا ،  بلال معاشری پدر شهید  بایرامعلی معاشری شماگاه سه شنبه  به دعوت حق لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

گفتنی است مراسم تشییع و تدفین این پدر شهید صبح  امروز ساعت ۹ در گلزار شهدای هریس انجام می گیرد.

هریس پویا ضمن تسلیت درگذشت پدر شهید از عموم مردم ولایتمدار جهت شرکت در مراسم تشییع و خاکسپاری دعوت کرد.

index

فرازی از وصیت نامه شهید بایرامعلی معاشری  

«  فان الجهاد باب من ابواب الجنه …….  »
«جهاد دری است از در های بهشت که باز می کند خدا برای دوستان خاص خودش»
«الذین آمنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عند الله و اولئک هم الفائزون »
« و آنانکه ایمان آورده اند و از وطن هجرت گزیدند و در راه خدا از مال و جانشان جهاد کرده اند آنها را نزد خدا مقام بلندی است و آنان رستگاران و سعادتمندان عالمند.»

خدا چنین جهاد عظیمی را نصیب من کرد و آنچنان لیاقتی به شما عنایت فرموده که در هیچ زمان از تاریخ اسلام به جز صدر اسلام یافت نمی شود بچه ها ما باید بیدار تر ، هوشیار تر و استوار تر باشیم و بکوشیم که از لحظه لحظه شبانه و روز های پر شکوهی که در جبهه اسلام هستیم باید خودمان را بسازیم مواظب باشیم که شیطان پلید و نفس اماره نتواند در ما موثر باشد .  جبهه حق و سنگر های امام زمان عالیترین کلاس تربیت و خود سازی و رشد معنوی و آموختن معارف قرآن و محل برگزاری مناجاتهای علی وار و خلاصه خدا گونه شدن است .

آری ما و شما ای وارثان حسین (ع) و رهروان و رهروان کربلا باید همواره جملاتی از کلام الله مجید و مناجات های ائمه (ع) همچون دعای کمیل ، مناجات شعبانیه و مناجات ها را بر زبان جاری و از آنها از دعا ها قدرت و نیرو بگیرید . آری ای امت شهید پرور شما باید الگوی صبر و مقاومت و استواری در راه حق باشید شما باید دارای چنان روحیه عظیم الهی باشید که مشکلات و سختی های کم یا زیاد را به تنهایی تحمل کنید ، بلکه خود داوطلب و عاشقانه خواستار آن باشید .

ای امت شهید پرور برای لشکریان اسلام مطمئن باشید ، همچنان که قادر متعال و قهار ، پیامبر (ص) و مسلمین صدر اسلام را در جنگ های مختلف و مراحل و حوادث دیگر با امداد خود به پیروزی رسانید امروز نیز لشکریان زمینی خدا پشتیبان و یاور شما خواهد بود . امروز دعای خیر رسول الله و امام زمان (ع) همراه شما هست . و همچنین خداوند به مجاهدین فی سبیل الله وعده نصرت و پیروزی می دهد و شما ای پدر عزیزم و نور چشمم با آن که شما را خیلی اذیت و ناراحت کرده ام ولی به عنوان فرزند خود قرار داده و مرا حلال کن و تو ای مادر عزیزم و زحمت کشم با آن که حق فرزندی به گردن شما ندارم خیلی اذیت و ناراحت کرده ام و اما مرا حلال کنید و شیر خود را که برایم داده اید و مرا بزرگ کرده اید مبادا که از من ناراحت هستید .

  کد مطلب: 9805