امروز  چهارشنبه۲۷ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


نشست خبری فرمانده سپاه هریس در آستانه هفته بسیج

بسیج بهترین مدافع انقلاب اسلامی است/اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه در طول هفته مبارک بسیج/برگزاری یادواره شهدا با عنوان ” آبروی محله ” برای اولین بار در هریس
27 آبان 1394
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
نشست خبری فرمانده سپاه هریس به مناسبت هفته بسیج با حضور اصحاب رسانه شهرستان به منظور تشریح برنامه های بسیج در محل دفتر فرماندهی سپاه ناحیه هریس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا سرهنگ براتعلی ممی پور فرمانده سپاه ناحیه هریس در این نشست با اشاره به آثار و برکات تشکیل بسیج دهها میلیونی به دستور حضرت امام (ره) گفت :پشتیبانی از انقلاب اسلامی ، دفاع از ولایت ، ارزشها و آرمانها ناب اسلامی و ظرفیتی عظیم در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری از مهمترین شاخصه های این نیروی مخلص است و سپاه و بسیج پیش قدم در تحقق منویات رهبری در راستای بصیرت افزایی جهت مقابله با نفوذ بیگانگان در کشور بوده وخواهد بود.

 

DSCF8611

 

فرمانده سپاه هریس ادامه داد: اگر امروز توفیق این را داشته ایم که کشور اسلامیمان و ملت سلحشور آن را از گزند نابکاران و نااهلان تاریخ حفظ کنیم به یمن حضور گسترده بسیج بوده و لاغیر. چنان که رهبر فقید انقلاب اسلامی حضرت امام (قدس سره) فرمودند:رحمت و برکات خداوند بر بسیج مستضعفان که بحق پشتوانه انقلاب است.

وی با اشاره به اهمیت بسیج و جایگاهش گفت:تاسیس بسیج یکی از نشانه های آینده نگری حضرت امام خمینی (ره) بود و بسیجیان همواره جزء بهترین مدافعان اسلام و انقلاب بوده و هستند.

 

DSCF8608

 

فرمانده سپاه هریس با بیان اینکه شعار امسال هفته بسیج ‘بسیج دست قدرت خداست’ اظهار داشت: برنامه های هفته بسیج امسال در شهرستان  از ۲۹ آبان آغاز و با اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه مختلف و متنوع تا ۵ آذر ادامه خواهد داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج هریس افزود: هر روز از هفته مبارک بسیج به عناوینی چون بسیج ، ولایت و انتظار ، بسیج ، بصیرت و استکبارستیزی ، بسیج ، خودکفایی و اقتصاد مقاومتی و… نامگذاری شده است .

 

DSCF8602

 

ممی پور  در تشریح برنامه های هفته بسیج اجرای برنامه هایی همچون یادواره های شهداء ، دیدار از خانواده های معظم شهداء ، دیدار با ائمه جمعه هریس و بخشایش، پیاده روی خانوادگی ، حضور بسیجیان در قالبب میقات صالحین در نماز جمعه ،ارائه گزارش عملکرد بسیج قبل از خطبه های نماز جمعه، افتتاح طرح های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی ،برگزاری کارگاه اقتصاد مقاومتی،جشنواره برترین نژاد دام سبک،خطبه خوانی حضرت زینب(س)، نشست های روشنگری ،اجرای کارگاههای سبک زندگی ،  اجتماع عظیم شکوه و پایداری ، غبار روبی مزار شهداء و … را از جمله مهمترین برنامه های این هفته عنوان کرد.

 

DSCF8601

 

وی در ادامه از اجرایی شدن طرح آبروی کوچه ها، افتخار محله ها در هریس برای اولین بار در هریس در هفته مبارک بسیج خبر داد.

فرمانده هریس  در مورد فعالیت بسیج در راستای محرومیت  زدایی اظهار داشت:  ۵ واحد محرومیت زدایی برای خانواده های محروم  با هماهنگی کمیته امداد   توسط اردو های جهادی کشوری استانی و بسیج دانشجویی شهرستان  احداث شده است  که با حضور فرمانده محترم سپاه عاشورا روز یکشنبه با هماهنگی بسیج سازندگی  افتتاح خواهد شد.

 

DSCF8598

 

ممی پور همچنین اجتماع بزرگ بسیجیان هریس را مهم‌ترین و محوری‌ترین برنامه این هفته دانست و افزود: به مناسبت ۵ آذر سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج اجتماع بزرگ شکوه مقاومت سعت ۹:۳۰ در سالن شهید فهمیده هریس برگزار خواهد شد.

 

DSCF8596DSCF8594

 

  کد مطلب: 9801