امروز  پنج شنبه۲۵ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


پنجشنبه ها با شهدای شهرستان هریس:

وصیت نامه شهید جعفر جباری پور:ای امت مسلمان به یاری رزمندگان کربلا بشتابید
21 آبان 1394
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
شهید جعفر جباری پور در قسمتی از وصیت نامه خود آورده است: ای امت مسلمان ایران بشتابید به یاری رزمندگان کربلا و قدس را آزاد کنید. تا مسلمانان را از دست شرق و غرب نجات دهیم بشتابید که مسلمانان جهان ، یتیمان فلسطین در انتظار ماست .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا ،

واعدوالهم مااستطعتم من قوه
اللهم اجعلنی من جندک هم الغالبون وجعلنی من حزبک هم المظحون و جعلنی من اولیائک فان اولیائک لا خوف علیهم و لا هم یحزنون

بنام الله و با یاد الله بنام آنکه هستیم از اوست لقاء اوست و بازگشتم به اوست .
با درود و سلام به پیشگاه مقدس آقا امام زمان ((عج)) و نایب بزرگوارش حضرت امام خمینی و با درود بیکران به پیشگاه مقدس ارواح پر فتوح شهدای گرانقدر تاریخ اسلام بویژه شهدای جنگ تحمیلی ایران و عراق.بار الهی ، معبودا دیگراحساس می کنم که بیش از این ماندن در این دنیا ارزشی ندارد این موجود به ظاهر زنده ام که نتوانستم به اسلام مفید واقع گردم امید است که در رسوایی استکبار جهانی موثر باشد.خدایا بپذیر بنده ات را که خود را از افسار شیطان رهانیده و به سوی تو آمده .خدایا بنده گناهکار تو ام ، روسیاهم ، بر نفسم ظلم کرده ام ، خدایا دست خالی هستم و توشه ای نیاورده ام ولی ای خدای مهربان توبه می کنم و رو به سویت می آورم . ای دوست دارنده توبه کنندگان ای خدای مهربان تو خود آگاهی که تحمل حتی کوچکترین عذاب تو را ندارم . خدایا از تو می خواهم از گناهانم چشم بپوشی . انشاء الله .
در آخر چند کلمه ای برای امت مسلمان و فداکار و بر خانواده ام دارم که امام امت را با تمام وجود درک کنید و همیشه گوش به فرمان او باشید . و قدر این نعمت عظمی را که خداوند بعد از امامان  بر هیچ امتی نداده ، بدانید از یاران باوفای امام ، سید علی خامنه ای و هاشمی رفسنجانی و آیت اله مشکینی و غیره پشتیبانی کنید و نگذارید خائنین در صدد تضعیف این عزیزان باشند .
ای امت مسلمان ایران بشتابید به یاری رزمندگان کربلا و قدس را آزاد کنید.تا مسلمانان را از دست شرق و غرب نجات دهیم بشتابید که مسلمانان جهان ، یتیمان فلسطین در انتظار ماست . از دوستانم می خواهم که جبهه ها را گرم نگه دارند و از نمازجمعه و دعای کمیل و هیئت های عزاداری پایگاههای مقاومت و سپاه غفلت نورزید. خلاصه در صحنه باشید . هر گونه عوامل شرق و غرب را از سر این ملت مسلمان دفع کنید.و حال پدر و مادرم و برادران و خواهر ، این شهید است که میدرخشد ، می سوزد و به جهان محروم و مستضعف انرژی می بخشد و نور می دهد و راه را می گشاید همانطور که امروز رزمندگان پر توان ما پس از گذشتن سالها و قرنها به یاد همان ارزشها و به حرارت همان شعله های فروزان که در کربلا افروخته شد ، گام در مسیر گذاشته و امروز هم این ندای آسمانی از سرزمین مقدس ایران به جهان طنین افکنده است .(( وتقولو لمن یقتل فی سبیل الله امواتا  …)) پدر و مادر و برادرانم می دانم که از حرفهای شما بیرون آمده ام و برای شما زحمت زیادی داده ام . امیدوارم اینجانب حقیر را حلال کنید. و حال برادرانم سعی کنیم بیش از این راه شهیدان را ادامه دهیم مادر عزیز و شجاعم ، امید وارم در شهادت من گریان و دلباخته نشوید . مثل مادران شهدا باش و هر هفته که بر سر مزارم می آیید گریه نکنید برای برادران دیگر گریه کنید برای امام حسین (ع) سرور شهیدان گریه کنید . و اگر دیدید برادران دیگر گریه می کنند به آنان نیز بگویید گریه نکنند . ان شاءالله تعالی ان الله مع الصابرین. و امیدوارم که اگر جنازه ام بدست نیامد که هیچ اگر آمد در وادی شهدا ، این گلزار شهداء وادی رحمت در کنار همسنگرانم در ردیف مختار و یا محمد رضا می خواهم باشم.

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته
با تقدیم احترام خادم قرآن و اسلام و امام

  کد مطلب: 9621