امروز  پنج شنبه۲۵ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


ورزشکار کلوانقی در مسابقات پرورش اندام استان مدال برنز گرفت
16 شهریور 1394
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
حسین فتوح کلوانق ورزشکار اهل کلوانق شهرستان هریس با شرکت در مسابقات استانی پرورش اندام باشگاه های استان مدال یرنز گرفت و جواز حضور در مسابقات انتخابی کشور را کسب کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا  حسن فتوح متولد ۱۳۵۲/۳/۱ شهر کلوانق است ۲۰ سال است بدنسازی کار می کند رکوردار بیشترین عنوان قهرمانی و رئیس پرورش اندام هریس و مسئول کمیته ورزشی شهر کلوانق می باشد.

فتوح لیسانس علوم تربیتی و قد ۱۸۵ سانتی متر دارد  و وزن وی ۹۷ و  در دوران مسابقات  ۸۱ کیلوگرم بود از  بدنسازان مورد علاقه ی وی می توان به آرنولد و مرحوم بیت الله عباسپور اشاره کرد.

وی در مصاحبه با هریس پویا  گفت:  من ورزش را از  بچگی با فوتبال شروع کردم  که عنوان های مختلفی در این رشته را هم دارم  و در ۲۱ سالگی به بدنسازی پرداختم و در مسابقات مختلف عناوین بسیار دارم .

فتوح در خصوص علاقه برخی جوانان به رسیدن سریع به فرم ایده آل و قوی و عضلانی اظهار داشت: هرگز به دنبال داروهای ممنوعه غیز مجاز نروند چون عوارض جبران ناپذیر دارد این ورزش زمان می برد و ورزشکاران عزیز  باید صبر و حوصله داشته و با انجام تمرینات مستمر و پشتکار می توانند پیشرفت کرده و از اندام متناسبی برخوردار شوند.

حسین فتوح در پایان به مشکلات باشگاه شهر کلوانق هریس اشاره کرد و گفت:از آنجا که جوانان این منطقه به ورزش علاقه مندند و استعداد های بسیاری در آنها نهفته است اما افسوس که ما با مشکلات دستگاهی  روبرو هستیم .

وی گفت: از مسئولین محترم استان تقاضای یاری و امدادرسانی به مناطق محروم و به ویژه سرمایه گذاری در مباحث ورزشی را داریم .

۳ ۱ ۷ ۴

 

 

 

  کد مطلب: 6335