امروز  یکشنبه۳۱ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


امام جمعه هریس:

نظام ایران اسلامی همچنان آمریکا را شیطان بزرگ می داند
23 مرداد 1394
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
امام جمعه هریس گفت: نظام ایران اسلامی همچنان آمریکا را شیطان بزرگ می داند و معتقد هستیم آمریکا با این همه شیطنت و دغل بازی هیچ غلطی نمی تواند بکند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا ، حجت الاسلام احمدی امام جمعه شهرستان هریس در خطبه های این هفته هریس  ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) این عبد بزرگ ، پاکدامنی و خلوص نیت را از بارزترین ویژگی های حضرت معصومه (س) بر شمرد و با اشاره به کرامات آن بانوی بزرگوار، بیان داشت: حضرت معصومه (س) در نزد ائمه اطهار (ع) از محبوبیت و مقام و شخصیت بالایی برخوردار بود.

امام جمعه هریس ضمن بیان جایگاه  و مقام حضرت معصومه(س) اظهار داشت:  جایگاه آن حضرت آنقدر رفیع است که حضرت امام رضا(ع)  و اهل بیت درباره اش می فرماید:هرکس حضرت معصومه(س) را زیارت کند بهشت بر وی واجب می شود.

خطیب جمعه هریس در ادامه  ۲۶ مرداد ماه سال ۱۳۶۹ ورود آزادگان سرافراز به ایران اسلامی را گرامی داشته وگفت:: در چنین روزی میهن اسلامی شاهد حضور کبوتران سبکبالی بود که پس از سالها زندان در اسارتگاههای مخوف رژیم بعثی صهیونیستی عراق قدم به خاک پاک میهن اسلامی خود می گذاشتند .

حضرت حجه الاسلام والمسلمین احمدی کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲علیه دولت دکتر مصدق را از مشهورترین وننگین ترین کودتای تاریخ معاصر دانست وخاطر نشان کرد: عده ای این کودتای ننگین در ایرن را ریشه ناامنی ها وبی ثباتی های عمیق در خاورمیانه وغرب آسیا توصیف کرده اند.

وی افزود:کودتای ۲۸ مرداد نتیجه توطئه ای مشترک از سوی انگلیس و آمریکا و عوامل آنها برای بازگرداندن محمد رضای پهلوی خائن در ایران بود .

امام جمعه هریس گفت: زمامداران آمریکا بخاطر ۶۲ سال خیانت و غارت منابع  و ذخایر ملت ایران و دشمنی های بی حد و حصر با آرمان های مقدس این ملت همچنان به عنوان دشمن شماره یک مردم و دولت ما هستند و ملت رشید ایران هر گز جنایات و خیانت های استکبار جهانی به سرکردگی ایالات متحده رافراموش نخواهند کرد و دیوار بی اعتمادی همچنان ما بین ایران و آمریکا بلند است.

وی با بیان اینکه امروز مبارزه با آمریکا در کشور ما به یک استراژی تبدیل شده است گفت: نظام ایران اسلامی همچنان آمریکا را شیطان بزرگ می داند و همچنان معتقد هستیم با این همه شیطنت و دغل بازی آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند .

امام جمعه هریس با  تاکید  هرگز ذلت عقب نشینی در برابر استکبار را نخواهیم پذیرفت افزود: مردم همیشه در صحنه ایران با توطئه ها و ترفند های دشمن کاملا آشنا هستند  و در واقع دست دشمن داخلی و خارجی برای ما رو شده است و قطعا هیچ گونه تهدیدی در عزم و اراده ملی کشورمان تاثیری نخواهد گذاشت.

خطیب جمعه هریس در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره جان باختگان ۲۱ مرداد سال ۱۳۹۱  در شهرستان های اهر ،هریس ،ورزقان از تلاش های ارزشمند مسئولین  و مردم شریف نیروهای امنیتی،بسیجیان و هلال احمر و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اقشار مختلف مردم که توانستند در اسرع وقت اقدام به بازسازی مناطق آسیب دیده نمایند تقدیر و تشکر کرد.

 

 

  کد مطلب: 5236