امروز  یکشنبه۳۱ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


پنج شنبه ها با شهدای هریس

فرازی از وصیت نامه شهید غلامحسین محمودیان؛شهادت را بهترین نعمت خداوند می دانم
25 تیر 1394
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
ای پدر و ای مادر و ای ملت و ای امت در خط امام، بدانید که من شهادت را جزو بهترین نعمتهای خداوند می دانم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا آنهائیکه ایمان آوردند و هجرت نمودند و جهاد در راه خدا کردند و آنها که پناه دادند یاری کردند آنان مومنان حقیقی اند برای آنها روزی شایسته ای است و دنیا آزمایش است. خوشابحال مقاومت کنندگان. اینجانب اعلام می کنم از عمرم ۲۸ سال میگذرد تا حال حالا احساس آزادی می کنم و گاهی شوق میریزم که در حال و در حین پاسداری از انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان در خط امام خونم را در سرزمینی که در آینده نزدیک مرکز حق گیری طبقه پائین از طبقه بالا ریخته شود.
ای پدر و ای مادر و ای ملت و ای امت در خط امام، بدانید که من شهادت را جزو بهترین نعمتهای خداوند میدانم خانواده عزیزم موقعیکه این وصیت نامه را نوشتم واقعاً این لحظه را لحظه آغاز زندگی میدانم و یک سخنی کوتاه با امت انقلابی دارم که ای ملت ما به صدای امام حسین و نایب بر حقش امام لبیک گفته و شما نیز چنین باشید و فریب این و آنرا نخورید و به صدای امام لبیک بگوئید و بقول امام اکبر پیروز شدیم، اسلام پیروز اگر شهید شدیم چه بهتر باز هم ما پیروز هستیم در این جا سخنی چند با پدر و مادر و برادرانم و خواهرانم دارم:
ای خانواده عزیزم بدانید که تنها من نیستم که پدر و مادر دارم بلکه هزاران شهید در انقلاب اسلامی پدر و مادر داشته اند و حالا ما که میگوئیم رهبر ما امام خمینی است پس خون هزاران شهید بدوش ماست و شما بالاخره بر احساس پدری و مادریتان پیروز شوید و مرا به قربانگاه عشق به لقاء الله فرستاده و گفتید تو را هدیه به انقلاب اسلامی میکنیم.
اما برادرانم راه خدا بهترین راه خداست پیونده و جوینده در این راه باشید برادرانم خدای نا کرده از خط امام که همان خط الله و پیشوایان مسلمانان است خارج شوید در آن موقع بدانید که روح من ناراحت می شود ای خانواده عزیزم اگر جنازه بنده بدست نیامد آن موقع خوشحالم و اگر بدست آمد در تشییع جنازه من شورش بپا نکنید و ملت هم آرام تشییع کنند.
و ای پدر اگر خواستی مجلس ترحیم درست کنید برنامه را طوری تنظیم کنید که از طبقه محروم در آن مجلس باشند و برای بنده گریه و زاری نکنند.
خانواده گرامیم، اگر فرزندی از من بدنیا آمد در تربیت آن کوشا باشید و در صورت شهادت با عیال بنده طبق موازین اسلام عمل نمائید که من هم خوشنود باشم و او هم از من راضی شود.
همیشه امام را دعا کنید و گوش به فرامین او باشید وحدت کلمه را حفظ کنید سنگر نماز جمعه را خالی نگذارید.

۱۱ بهمن سال ۱۳۶۱: عبدالحسین محمودیان
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار
از عمر ما بکاه و بر عمر او بیافزا

  کد مطلب: 4090