امروز  سه شنبه۲۳ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


فرازی کوتاه از وصیت نامه غواص خط شکن و دلاور ، بسیجی شهید بیوک وشمگیر
4 تیر 1394
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
پشتیبان ولایت فقیه باشید و جبهه ها را از یاد نبرید و همیشه در دعاهایشان رزمندگان را هم دعا کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا سلام و سپاس خدای را که مرا منت گذاشت و این لباس عزت و شرف را که لباس غواصی بود بر تن این بنده گناهکار پوشانده و سلام بر محمد (ص) و آیین نجات بخش او که انسان ها را از ظلمت و تباهی نجات داد و سلام بر حضرت علی (ع) امامی که جان پیامبر را از دست اجانب نجات داد. سلام بر حسین (ع)، حسینی که به جهانیان درس شهادت و آزادگی داد و سلام بر اصحاب و انصار حسین (ع) و یاورانش که روز عاشورا امام حسین (ع) را تنها نگذاشتند. سلام بر امام امت آن پیر جماران آن امامی که ما را از ظلمت و تاریکی و بی بند و باری نجات داد. سلام به جبهه مکانی که تمام انسان های پاک و مومن را بسوی خود فرا می خواند. سلام بر سنگر، سنگری که عاشقان را از اصابت گلوله در امان نگه می دارد. سلام به گلوله گلوله ای که آتش فروزانش قلب عاشقان را خاموش می کند. سلام به اروند رودی که غواصان را در قعر امواج خروشان خود غرق کرد و در آخر سلام بر عملیاتی که ما در آینده خواهیم کرد عملیاتی که جان چندین عاشق را خواهد گرفت، عملیاتی که قلب چندین مادر داغدیده را شاد خواهد کرد، عملیاتی که انشا… اسیران را آزاد خواهد کرد عملیاتی که کربلای حسینی را به روی امت حزب الله باز خواهد کرد. خلاصه عملیاتی که سرنوشت جنگ را تعیین خواهد کرد.

در اول می خواهم کمی با امت حزب الله درد دل کنم امتی که همیشه پشتیبان و یاری دهندگان رزمندگان پرتوان اسلام بوده اند و انشاءالله تا راه نهائی هم خواهند بود من خودم را شایسته آن نمیدانم که برادران حزب الله را نصیحت کنم و یا یک سخن به آنها بگویم فقط به عنوان یک برادر کوچک از آن می خواهم که پشتیبان ولایت فقیه باشند و جبهه ها را از یاد نبرند و همیشه در دعاهایشان رزمندگان را هم دعا کنند.

من از دوستان و آشنایانم می خواهم که اگر فیض شهادت نصیب این بنده شد من یک برادر دارم امیدوارم یک کاری کنید که برادرم احساس بی برادری نکند و همیشه به منزل ما رفت و آمد کنید که پدر و مادرم احساس تنهایی نکنند و در آخر از همه دوستان و آشنایان طلب حلالیت می کنم و امیدوارم که مرا حلال کنند. سلام بر پدر و مادر مهربانم، امیدوارم که مرا حلال کنید و از شما می خواهم که مرا ببخشید که برای شما فرزندی خوب نشدم، شما خودتان میدانستید که اسلام نیاز داشت و ما باید به کمک امام می شتافتیم و من از تمام خواهرانم می خواهم که مرا حلال کنند و در شهادت من اگر گریه کنند به امام حسین (ع) و به مظلومیت ایشان گریه کنند و از برادرم می خواهم که مثل کوه در مقابل مشکلات ایستادگی کند و مواظب پدر و مادرمان باشد و اگر مقدور باشد مرا در کنار برادرم دفن کنید.

  کد مطلب: 3462