امروز  چهارشنبه۲۷ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


گزارش تصویری:

افتتاح مجتمع بزرگ فرهنگی ورزشی خواجه
23 خرداد 1394
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
مجتمع بزرگ فرهنگی ورزشی خواجه به همت شرکت کیسون با ۱۵ میلیارد ریال اعتبار با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا،حمید انصاری مشاور ارشد شرکت کیسون به عنوان سرمایه گذار و مؤسس این پروژه در حاشیه افتتاح مجتمع بزرگ فرهنگی ورزشی خواجه گفت: این طرح که از ۲ قسمت فرهنگی و ورزشی تشکیل شده با ۹۰۰ مترمربع زیربنا ساخته شده است و تمام استانداردهای روز دنیا در این پروژه بزرگ لحاظ شده است.

انصاری افزود: زمین این پروژه از طرف شهرداری خواجه تهیه و از سوی شرکت کیسون به صورت رایگان و با هدف ایجاد زیرساخت های ورزشی و فرهنگی در مناطق محروم زلزله زده احداث شده است.

وی  در مورد مشخصات این طرح گفت: این مجتمع دارای سالن اجتماعات به مساحت۴۰۰ مترمربع بوده و کتابخانه ، قرائت خانه و اتاق مدیریت از بخش های مختلف این مجتمع است .

انصاری اظهار کرد: بر اساس برنامه‌های پیش‌بینی شده، کلاس های آموزشی و فرهنگی در نظر گرفته شده دراین مجتمع با همکاری اهالی منطقه به خصوص فرهنگیان و نخبه های فرهنگی مناطق زلزله زده فعال و از این فضا برای برنامه‌های ورزشی و فرهنگی به صورت رایگان استفاده می شود.

وی هچنین گفت: پیشتر قرار بود سه مجتمع در اهر، هریس و ورزقان ساخته شود اما به دلیل مشکلاتی که در زمینه تهیه زمین به وجود آمد، این پروژه در شهرهای خواجه و هریس اجرایی شد.

موسس شرکت کیسون گفت: ما امیدواریم شرکت کیسون با ایجاد و توسعه امکانات ورزشی- فرهنگی باعث سلامت جسمی و روحی افراد بویژه جوانان این منطقه گردد و در عین حال شادابی و سلامت را ارزانی دارد.

وی ادامه داد : بهتر است حضور مدیریتی را خود مردم داشته باشند و از تمامی علاقمندان به فرهنگ و هنر خواست با مجتمع های ساخته شده همکاری کنند و با اطلاع رسانی، تشویق و ساماندهی کودکان، نوجوانان ،جوانان و خانواده ها و همه افراد و اقشار را به استفاده از این امکانات هدایت کنند تا زمینه رشد استعدادها فراهم شود.

انصاری در پایان  گفت: آن که در اینجا مهم ست تاثیرگذاری این ساختمان در شهرستان می باشد و هدف کیسون ارتقا سطح کیفیت زندگی مردم و اثرگذری ماندگار در جامعه است و این مقصود بخشی از چیزی است که در توسعه انسانی پایدار آمده است و و این در سایه مراجعات گسترده مردم و بهره برداری مستمر و اصولی از تاسیسات ساخته شده قرار دارد.

حسن یحیوی فرماندار شهرستان هریس ضمن قدردانی از اعضای شرکت کیسون بواسطه سرمایه گذاری عظیمی را در پروژه فرهنگی و ورزشی هریس و خواجه شروع کردند تشکر نمود و تاکید کرد: آنچه که جلسه را ارزشمند می نماید هدف شرکت کیسون است که با احداث مجتمع فرهنگی با ابعاد خاص برای جوانان و قصد آنها ارتقای فرهنگ دین و اسلام در بین جوانان است تا از آسیب های اجتماعی و انحرافات دور بماننند و سلامت جسم و روح آنها تامین شود.

فرماندار هریس در پایان بیان داشت:انشاءالله حضور سبز کیسون را در پروژه های بعدی این شهرستان  شاهد خواهیم بود.

شایان ذکر است شرکت کیسون در شهرستان هریس از اردیبهشت ۹۲ در هریس و خواجه دو مجتمع فرهنگی – ورزشی  احداث نمودند  این دو پروژه هر یک شامل یک سالن چند منظوره و فضای مورد نیاز سالن ورزشی  و مجموعه ای از فضای فرهنگی و اداری می باشد.

این مجتمع ها در شهرستان هریس به مساحت ۲۴۵۷ مترمربع با زیربنای ۸۵۶ متر مربع و در خواجه نیز با مساحت ۳۳۰۰ متر مربع با زیربنای ۹۰۰ متر مربع طراحی شده و به بهره برداری رسید ه است

برای مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر بر روی عکس مورد نظر کلیک شود.

 

.۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۹ ۳۲

  کد مطلب: 3167