امروز  یکشنبه۳۱ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


فرمانده سپاه عاشورا :

بسیج و سپاه جوشیده از متن مردم است /تدابیر پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب کشور را از توطئه ها مصون کرده است
3 اردیبهشت 1397
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
سردار خرم گفت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هدایت‌گری های پیامبر گونه مقام معظم رهبری در دنیا به عنوان نیرویی قدرتمند مطرح‌ شده و توانسته وظایفی که بر عهده دارد به‌خوبی انجام دهد و توطئه های دشمنان را خنثی کند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا ، سردار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا در دیدار با ائمه جمعه شهرستان اظهار کرد: طبق نظرسنجی ها در انقلاب شهرستان هریس جز شهرستان های اول و دوم  است و این یک حرکت عینی و حاکی از اعتقادات مردم  مبانی انقلاب و ارزش های انقلاب می باشد و اینها بزرگترین سرمایه اجتماعی  هستند.

خرم با تاکید بر اینکه با وجود مشکلات، انقلاب اسلامی مسیر خود را طی می‌کند، با بیان خاطره‌ای از رهبر معظم انقلاب گفت: در دیداری که جمعی از پاسداران با حضرت آقا داشتند، ایشان خطاب به ما پاسدارها گفتند؛ اینکه شما “پاسدار انقلاب” هستید، نشان می‌دهد که انقلاب اسلامی زنده است.

وی افزود: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هدایت‌گری های پیامبر گونه مقام معظم رهبری در دنیا به عنوان نیرویی قدرتمند مطرح‌ شده و توانسته وظایفی که بر عهده دارد به‌خوبی انجام دهد و توطئه های دشمنان را خنثی کند .

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام احمدی امام جمعه هریس گزارش اجمالی از وضعیت شهرستان در زمینه های اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و همچنین  و عملکرد و برنامه های در دست اقدام و همچنین برنامه های آتی شهرستان داد  .

 

 

  کد مطلب: 29185