امروز  پنج شنبه۲۵ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


سیزدهمین فرماندار هریس منصوب شد / سوابق
21 فروردین 1397
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
با حکم استاندار آذربایجان شرقی علی محمودی به عنوان سیزدهمین فرماندار شهرستان هریس منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا ، رحیم شهرتی فر  در جلسه شورای اداری شهرستان هریس اظهار داشت: تکمیل ۱۷ کیلومتر از تونل ۳۰ کیلومتری انتقال آب رودخانه زاب به دریاچه ارومیه، تأمین ۱۲۰ میلیون متر مکعب آب از محل تصفیه خانه دوم تبریز و افتتاح راه آهن تبریز- تهران تا ایستگاه بستان آباد در سفر آتی هیئت دولت به استان از اقدامات ویژه عمرانی دولت در این شهرستان است.

وی اجرای طرح‌های عمرانی همانند نیروگاه سیکل ترکیبی و احداث معدن مس هریس را نوید بخش آینده‌ای روشن برای این شهرستان بیان کرد و بر جذب سرمایه‌های بخش خصوصی در عرصه‌های گوناگون به ویژه در بخش گردشگری تاکید کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: اجرای طرح تکاپو و تخصیص اعتبار شناور ۸۷۳ میلیارد تومانی به استان از محل این طرح فرصت مناسبی برای کارآفرینان شهرستان هریس  است و ضروری است فرماندار و اعضای شورای اداری در جهت جذب حداکثری اعتبارات این طرح اقدام نمایند.

گفتنی است در این مراسم از زحمات صابر تقویمی در مدت تصدی فرمانداری هریس تقدیر وعلی محمودی بعنوان فرماندار جدید شهرستان هریس معرفی شد که علی محمودی، متولد سال ۱۳۵۴ در تبریز و از کارشناسان حوزه اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی است که سابقه بخشداری در بخش‌های مرکزی شهرستان‌های هریس و جلفا را در کارنامه اجرایی خود دارد.

  کد مطلب: 29097