امروز  چهارشنبه۲۷ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان هریس:

ثبت نام چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در هریس آغاز شد
14 فروردین 1397
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
محمد طلایی از آغاز ثبت‌ نام چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن‌ کریم اوقاف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا ، محمد طلایی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان هریس اظهار داشت:چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن‌ کریم ویژه آقایان و بانوان رده سنی بالای ۱۸ سال در رشته‌های قرائت شامل تحقیق و ترتیل، حفظ شامل حفظ کل،۲۰ جزء،۱۰جزء، پنج جزء و (مفاهیم)، اذان، ابتهال، دعاخوانی، مرثیه‌سرایی و هم‌خوانی قرآن‌کریم برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به زمان ثبت‌‌نام و برگزاری مسابقات افزود: ثبت‌نام مسابقات از روز امروز آغاز و تا ۳۰فروردین ماه سال جاری ادامه داشته و زمان و مکان برگزاری آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

این مسئول ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان هریس و همچنین، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مسابقات قرآن کریم کشور به آدرس www.quraniran.ir برای شرکت در این مسابقات ثبت‌‌نام کنند.

طلایی اظهار کرد: این مسابقه بعد از پیروزی انقلاب هرساله برگزار می‌شود و روال مسابقه به این شکل هست که ابتدا در سطح شهرستان برگزارشده و برگزیدگان به مرحله استانی راه‌یافته و برگزیدگان استانی به مرحله کشوری راه می‌یابند و در صورت موفقیت در دوره کشوری راهی مسابقات بین‌المللی خواهند شد.

.وی گفت: جهت کسب اطلاعات بیشتر به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان هریس مراجعه و یا با شماره   ۴۳۴۳۵۳۹۵ -۰۴۱ تماس حاصل فرمائید.

  کد مطلب: 29082