امروز  یکشنبه۳۱ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


برگزاری دوره آموزش سطح یک خبرنگاری در تبریز
15 اسفند 1396
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
به همت خانه مطبوعات آذربایجان شرقی دوره آموزش سطح یک خبرنگاری(مقدماتی) در تبریز برگزار می‌‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا به نقل از آناج، در این اطلاعیه آمده است: با استعانت از خداوند منان کمیته آموزش خانه مطبوعات آذربایجان شرقی در نظر دارد در راستای ارتقای سطح علمی و تخصصی علاقمندان به خبرنگاری، دوره آموزشی کوتاه مدت ” سطح یک خبرنگاری ” را به مدت ۱۵ جلسه ( شامل ۱۲ جلسه مبانی و اصول خبرنویسی و ۳ جلسه مبانی و اصول اخلاق حرفه‌‌ای) با همکاری و تدریس اساتید رسانه‌‌ای استان برگزار کند.

لذا از عموم علاقمندان دعوت می‌‌شود جهت ثبت نام در این دوره آموزشی از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ بعد از ظهر به دفتر خانه مطبوعات استان واقع در تبریز، ابتدای سربالایی ولیعصر، مجتمع فرهنگی سینمایی ۲۲ بهمن مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۳۳۲۸۱۹۱۲ تماس حاصل نمایند.

مهلت ثبت نام در این دوره آموزشی از تاریخ اعلام و انتشار اطلاعیه تا آخر وقت اداری ۲۷ اسفندماه سال جاری بوده و شرکت کنندگان در دوره پس از کسب نمره قبولی گواهینامه معتبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان آذربایجان شرقی دریافت خواهند کرد.

مدارک لازم برای ثبت نام: کپی کارت ملی و شناسنامه، دو قطعه عکس ۴*۳، آخرین مدرک تحصیلی ( حداقل مدرک تحصیلی دیپلم )، فیش واریزی به مبلغ ۱۵۰ هزار تومان برای متقاضیان آزاد، ۱۲۰ هزار تومان برای شاغلان دارای معرفی نامه از روابط عمومی‌‌های دستگاه‌‌های اجرایی و شرکت‌‌های دولتی و خصوصی و ۱۰۰ هزار تومان برای اصحاب رسانه دارای معرفی نامه از مدیران مسوول مطبوعات، پایگاه‌‌های خبری، سرپرستان استانی خبرگزاری‌ها و جراید سراسری.

یادآوری ۱: شرکت برای علاقمندان عضو خانه مطبوعات رایگان می‌‌باشد.

شماره حساب خانه مطبوعات: ۱۹۰۹۵۴۶۱/۰۷ نزد بانک ملت شعبه میدان قطب ( قابل واریز در کلیه شعب ) اعلام می شود.

یادآوری ۲: دوره آموزشی در صورت به حدنصاب رسیدن ثبت نام کنندگان برگزار خواهد شد.

یادآوری ۳: قبولین این دوره و دوره های مقدماتی خبرنویسی برگزار شده خانه مطبوعات در سال های قبل می توانند در دوره ” سطح دو خبرنگاری ” که بعد از این دوره برگزار خواهد شد، ثبت نام کنند.

  کد مطلب: 29077