امروز  شنبه۲ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


فرماندار هریس:

خانه جوان در هریس احداث می شود
6 اسفند 1396
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
تقویمی گفت: رویکرد ما درارتباط با امورجوانان درراستای کاهش آسیب های اجتماعی ،ایجادشغل وفراهم آوردن امکان ازدواج باید عملیاتی باشد و در این راستا احداث و ایجاد خانه جوان ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا ،  صابر تقویمی فرماندار هریس در حاشیه  جلسه  ستادساماندهی امورجوانان شهرستان هریس در گفتگو با هریس پویا تبیین شغل و آموزش کارآفرینی برای جوانان به منظور ایجاد انگیزه و گرایش آن ها به امکانات کارآفرینی در این شهرستان ضروری است

تقویمی خاطرنشان کردرویکرد ما درارتباط با امورجوانان درراستای کاهش آسیب های اجتماعی ،ایجادشغل وفراهم آوردن امکان ازدواج   باید عملیاتی باشد ودر عمل آن را در جامعه نشان بدهیم.

فرماندارهریس در این راستا ازاحداث وایجاد  خانه جوان در این شهرستان خبرداد.

وی با اشاره به برنامه ریزی های خوب و مناسب جهت اشتغال جوانان شهرستان در حوزهای مختلف صنعتی و معدن، خواستار آموزش مهارت های لازم جهت اشتغال در این صنایع شدند.

 تقویمی لازمه قدم های موفق در حوزه های مختلف امور جوانان را برنامه ریزی های مختلف کوتاه مدت میان مدت و بلند مدت ذکر کرده اقدام متناسب با این برنامه ریزی ها را مکمل کار خوب در برنامه ریزی ها عنوان کرد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شهرک صنعتی بیلوردی ، نیروگاه سیکل ترکیبی و معدن طلا ومس در هریس وکمک به رونق فرش با ایجادنمایشگاه فرش ، ابراز امیدواری کرد که این صنایع و معادن برای تحصیل کرده ها در رشته های مرتبط امکان اشتغال را در سالهای آتی  فراهم می سازد.

فرماندارهریس  هدف گذاری اشتغال در دوسال آینده برای جوانان در شهرستان را  ۲۰۰۰ نفر اعلام و اظهار امیدواری کرد با این طرح ها تا حد زیادی از مشکل بیکاری شهرستان کاسته شود.

تقویمی  سرمایه گذاری های بزرگ با افراد مجرب را در وضعیت کنونی بهتر از وام های خود اشتغال  دانسته و ضرورت جذب سرمایه گذاری های عمده را در کنار رواج اشتغال های کوچک و خرد به منظور اشتغال جوانان یادآور شد

  کد مطلب: 28974