امروز  پنج شنبه۲۵ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


گزارش تصویری/

برگزاری مراسم گرامیداشت سالگرد سردار شهید محمد وقاری هریس
21 بهمن 1396
Print This Post Print This Post یک نظر یک نظر
مراسم گرامیداشت سی ویکمین سالگرد شهادت سردار شهید محمد وقاری هریس در مسجد آبدالو برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا  حجت الاسلام احمدی در این مراسم دانش آموزان را به فراگیری علم، دانش و تزکیه نفس فرا خواند و اظهار کرد : جامعه در سایه علم و دانش به پیشرفت می رسد و باید دانش آموزان در این راستا به وظیفه خود عمل و به پیشرفت و آبادانی کشور کمک کنند.

وی گفت: ویژگی یک دانش آموز موفق علاوه بر کسب علم و دانش اخلاق و ادب است که مناسب ترین الگوها برای شما دانش آموزان شهدا هستند.

حجت الاسلام احمدی از دانش آموزان خواست با پیروی از خون شهدا به دنبال تحقیق و پژوهش های علمی بروند و نسبت به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش بیشتری کنند.

در ابتدا این مراسم قاری نوجوانی به قرائت قرآن پرداخت سپس دقایقی جمع حاضر با مداحی مردانیان به فیض رسیدند و در انتها حجت السلام و المسلمین احمدی  به سخنرانی پرداختو مراسم با اقامه نماز ظهر به پایان رسید.

 

  کد مطلب: 28805  
حاج علی وقاری هریس

سلام از بابت برگزاری مراسم گرامیداشت برادرم از کلیه دست اندرکاران تشکر و قدردانی نموده و این زحمات با ارزش آنها را ارج نموده و انشاالله موجبات تجدید بیعت ملت عزیز و شهیدپرور هریس با آرمان های امام و شهیدان و ناامیدی دشمنان قسم خورده و تداوم راه اسلام و قرآن و انقلاب باشد.