امروز  سه شنبه۲۳ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


مسئول کانون بازنشستگان سپاه عاشورا :

پیشکسوتان صادقانه در خدمت نظام و انقلاب بودند
14 بهمن 1396
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
محمود چمنی در محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه هریس با اشاره به جایگاه و خدمات بازنشستگان و پیشکسوتان، این قشر را از زحمتکش ترین و مظلومترین اقشار جامعه دانست که از اول انقلاب با جانفشانی به مقابله با فتنه های مختلف پرداخته و در طول خدمت خود نیز صادقانه در خدمت نظام و آرمان های آن بوده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا ، به همت قسمت کانون بازنشستگان ناحیه هریس، محفل انس و مودت بازنشستگان ناحیه، پیشکسوتان جهاد و شهادت شهرستان و فرماندهان قبلی ناحیه هریس در محل سالن اجتماعات فرهنگیان شهرستان هریس برگزار گردید .
در این مراسم حمید محمدی فرمانده سپاه ناحیه هریس ضمن عرض خیر مقدم و تسلیت ایام فاطمیه با اشاره به دهه فجر و پیامدهای انقلاب اسلامی گفت: از دست آوردهای مهم این انقلاب احیاء اندیشه خود باوری، احیاء حقوق زن، مبارزه با فحشا و منکرات و افزایش سطح آگاهی جامعه است که شما عزیزان در این میدان از جمله طلایه داران و پرچمداران بوده اید .
در ادامه محمود چمنی مسئول کانون بازنشستگان سپاه عاشورا با اشاره به جایگاه و خدمات بازنشستگان و پیشکسوتان، این قشر را از زحمتکش ترین و مظلومتریت اقشار جامعه دانست که از اول انقلاب با جانفشانی به مقابله با فتنه های مختلف پرداخته و در طول خدمت خود نیز صادقانه در خدمت نظام و آرمانهای آن بوده اند.
چمنی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دهه مبارک فجر گفت: امروز برخی از افراد، آگاهانه شبهاتی را در جامعه القا میکنند که چقدر باید این دهه را گرامی بداریم که پاسخ ما به این افراد خود فروخته این است که هر وقت دشمن خبیث ما دست از دشمنی با نظام و اسلام بردارد ما هم از این راه دست برمیداریم که این امری بعید و درو از ذهن است.

  کد مطلب: 28760