امروز  سه شنبه۲۳ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه هریس:

عامل ایجاد بصیرت در انسان تقواست
12 بهمن 1396
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
حجت الاسلام دولت آبادی به عوامل ایجاد بصیرت در افراد اشاره و اظهار کرد:عامل ایجاد بصیرت در انسان تقواست و یادخدا مهم‌ترین عامل در ایجاد بصیرت است چرا که سبب می شود آلودگی‌ها از دلها پاک شود و درنتیجه دل به بصیرت و روشنی دست یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا ، حجت الاسلام دولت آبادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه هریس  در جمع اعضای شورای حوزه ها و فرماندهان واحد های مقاومت در سالن اجتماعات اداره آموزش و پروش شهر خواجه گفت: از ویژگیهای انسان بصیر، دیدن، تفکر کردن و عبرت گرفتن است .
حجت الاسلام دولت آبادی ادامه داد: بعد از ۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی امروز اتاق فکر آمریکا و استکبار جهانی به دو مطلب مهم رسیده اند که تنها راه نابودی این نظام حذف ولایت فقیه و تفکر بسیجی است چرا که کشتی نظام با سکانداری ولایت فقیه و نیروی محرکه بسیج راه پیشرفت و اعتلا را طی، میکند ولی به حول و قوه الهی این آرزو را به گور خواهند برد .
حجت الاسلام دولت آبادی با اشاره به برکات مادی و معنوی نظام جمهوری اسلامی، هویت دادن به جوانان و نخبگان ، وضع قوانین اسلامی و پیشرفتهای چشمگیر دفاعی، عمرانی و علمی را از دستاوردهای با ارزش این نظام دانست.

 

  کد مطلب: 28746