امروز  دوشنبه۲۸ خرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال؛

برتری قاطع شاگردان بناکار در ساری/ تبریزی‌ها سهمیه پلی‌آف گرفتند
21 دی 1396
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
شاگردان بناکار با پیروزی قاطع در خانه نماینده ساری، صعود خود به مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال را قطعی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا به نقل از آناج، شانزدهمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور «جام شهید محسن حججی»، امروز (چهارشنبه) با برگزاری یک بازی در سالن سید رسول حسینی ساری پیگیری شد و طی آن تیم شهرداری تبریز میزبانش ساری ۲۱ را در سه گیم متوالی شکست داد.

در این مسابقه که با قضاوت محمدرضا کاویانی و وحید پورکاشیان به عنوان داوران اول و دوم برگزار و ۸۷ دقیقه‌ بطول انجامید، شاگردان بناکار به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۲ نتایج ست‌ها را به سود خود رقم زدند.

حامد تارودی، علیرضا جلوه، جابر اسماعیل پور، رامین خانی، علیرضا جدیدی و بهزاد حیدرشاهی بازیکنان شروع کننده تیم ساری ۲۱ بودند و عادل بناکار سرمربی شهرداری تبریز در ابتدای این مسابقه از ترکیب مرتضی شریفات، علی سجادی، مهدی رنجبر، میکائیل تاجر، امیر حسینی و حمزه زرینی استفاده کرد.

بلندقامتان والیبال تبریز با این پیروزی سیزدهمین برد فصل خود را کسب کرده و خود را در یک قدمی بانک سرمایه صدرنشین و مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات قرار دادند. تبریزی‌ها همچنین با برد امروز خود توانستند حضورشان را در مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال قطعی نمایند.

این درحالی است که نماینده ساری با قبول شکست در این دیدار خانگی، یازدهمین باختش را تجربه کرده و شانس خود را به منظور حضور در مرحله پلی آف کم‌ رنگ‌تر کرد.

از سویی دیگر نماینده تبریز که در دور رفت نیز حریف ساروی‌اش را شکست داده بود، موفق شد این تیم شمالی را دبل کند.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر والیبال، تیم شهرداری تبریز با ۱۳ برد، ۳ باخت و مجموع ۳۴ امتیاز جایگاه خود را در مکان دوم تثبیت کرد و تیم ساری با ۴ برد، ۱۱ باخت و مجموع ۱۲ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت.

گفتنی است در هفته هفدهم این مسابقات بلندقامتان والیبال تبریز روز بکشنبه – ۲۴ دی ماه – در خانه پذیرای تیم قعر جدولی رعد پدافند کاشان خواهند بود.

  کد مطلب: 28603