امروز  چهارشنبه۲۷ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


مدافعان حرم بازهم در خط مقدم محافظت از مردم
25 آبان 1396
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
روابط عمومی یگان فاتحین از حضور جمعی از رزمندگان و جانبازان مدافع حرم در مناطق زلزله زده کرمانشاه برای کمک به آسیب دیدگان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا  روابط عمومی یگان فاتحین از حضور جمعی از رزمندگان و جانبازان مدافع حرم در مناطق زلزله زده کرمانشاه برای کمک به آسیب دیدگان  خبر داد.

مسئول روابط عمومی یگان فاتحین با اشاره به ارسال محموله کمک های اولیه و اقلام مورد نیاز برای مناطق آسیب دیده غرب کشور اظهار داشت:یگان فاتحین آمادگی دارد تا تعداد بیشتری از نیروهای مردمی مدافع حرم را برای کمک به مناطق آسیب زده ارسال کند.
وی گفت:با توجه به شرایط نامناسب مردم زلزله‌زده کرمانشاه تمام افراد وظیفه برادری نسبت به مردم داشته و تمام ملت ایران مردم داغدار و زلزله‌زده کرمانشاه را درک کرده و برای همدردی وکمک به هم‌نوعانشان همیشه آماده هستند.
مسئول روابط عمومی یگان فاتحین افزود: با توجه به اشتیاق مدافعان حرم حضرت زینب(س) برای کمک به مردم کرمانشاه جمعی رزمندگان و جانبازان مدافع حرم در ساعات اولیه حادثه برای کمک به آسیب دیدگان در مناطق زلزله زده حضور یافتند.
وی خاطرنشان ساخت: مسئولین با همکاری کلیه مردم شریف ایران باید تلاش کنند تا در حداقل زمان ممکن با برنامه‌ریزی صحیح کمک‌های خوبی را به مردم زلزله زده منطقه کرمانشاه ارسال شود.

وی تصریح داشت: با توجه به فصل سرما لازم است مسئولین توجه جدی به باز سازی هرچه سریع تر خانه های آسیب دیده داشته باشند و رزمندگان یگان فاتحین مدافع حرم اعلام می کنند آمادگی دارند در این مسیر به مسئولین زی ربط جهت بازسازی مناطق آسیب دیده یاری برسانند.

  کد مطلب: 28169