امروز  چهارشنبه۲۷ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


هفتمین پیروزی متوالی شاگردان بناکار/ تبریزی‌ها به میهمان کویرنشین هم رحم نکردند
25 آبان 1396
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
شاگردان بناکار در ادامه بردهای متوالی خود در لیگ برتر والیبال میهمان خود خاتم اردکان یزد را نیز با حساب 3 بر یک مغلوب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا  به نقل از آناج، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور «جام شهید محسن حججی» تیم‌ رده دومی شهرداری تبریز میزبان خاتم اردکان یزد بود که در نهایت موفق شد میهمان خود را با نتیجه ۳ بر یک با شکست بدرقه کند.

در این مسابقه، بیش از ۳۰۰۰ نفر تماشاگر در سالن شهید صمد اقدمی حضور داشتند که پیش از شروع بازی حاضرین در سالن به همراه تیم‌ها با یک دقیقه سکوت و قرائت فاتحه با بازماندگان حادثه مرگبار زلزله غرب کشور ابراز همدردی نمودند.‌

شاگردان عادل بناکار در ست اول با امتیاز ۱۹ بر ۲۵ نتیجه را به حریف واگذار کردند اما در ادامه و ست‌های بعدی در میان تشویق بی‌امان هواداران و تماشاگران با دفاع روی تور حملات قدرتمندی انجام دادند و ثابت کردند که در والیبال حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

بلندقامتان والیبال تبریز توانستند به خوبی از توپ‌های پاسور خود استفاده کرده و با اسپک‌های طوفانی و قدرتمند خود امتیازآوری کرده و ست‌های دوم، سوم و چهارم این دیدار را با پوئن‌های (۲۵ بر ۱۸)، (۲۵ بر ۱۵) و (۲۵ بر ۲۳) به نفع خود رقم بزنند.

گرچه تیم میهمان با اعتراض به داوری در لحظاتی جو بازی متشنج کرده و مسابقه را به حاشیه کشاند اما والیبالیست‌های تبریزی روی هم رفته هماهنگ‌تر ظاهر شدند و این پیروزی شیرین خانگی را دشت کردند.

از نکات جالب این بازی می‌توان به فرهنگ بالای تماشاگران اشاره کرد که بانظم و انضباط رفتاری در کنار تشویق تیم خود، یاد شهدای مدافع حرم و همچنین جان‌باختگان شماری از هم‌وطنان عزیزمان در حادثه زلزله اخیر در کرمانشاه را گرامی داشتند و ثابت کردند والیبال تبریز، الگوی فرهنگ جوانمردی در ورزش کشور عزیزمان است.

گفتنی است، تیم والیبال شهرداری تبریز با این پیروزی به هفتمین برد پیاپی خود دست یافته و به تعقیب بانک سرمایه مدافع عنوان قهرمانی در صدر جدول مسابقات ادامه داد. تیم خاتم اردکان یزد نیز چهارمین باخت فصل خود را متحمل شده و در رده نهم جدول قرار گرفت.

در سایر دیدارهای این هفته نتایج زیر بدست آمد:

* پیکان تهران ۳ – ۰ سارویه ساری
* شمس ۳ – ۰ سایپا تهران
* هاوش گنبد ۱ – ۳ بانک سرمایه تهران
* کاله آمل ۳ – ۱ شهرداری ارومیه
* شهرداری ورامین ۳ – ۰ رعد پدافند کاشان

  کد مطلب: 28164