امروز  یکشنبه۳۱ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س):

هدف از ایجاد داعش نابودی اسلام و شیعه بود
10 آبان 1396
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
سردار نوعی اقدم در آیین گرامیداشت30 شهید فرهنگی و دانش آموزی شهرستان هریس گفت:هدف از ایجاد داعش نابودی اسلام و شیعه بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا ، سردار نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در آیین گرامیداشت شهدای فرهنگیان و دانش آموز در جمع دانش آموزان و عموم مردم در مسجد امام رضا (ع) هریس  با اشاره به مطلب فوق گفت: رزمندگان مدافع حرم با نثار جان خود امنیت، عزت و سربلندی را برای مردم ایران و منطقه به ارمغان آورده اند .
سردار نوعی اقدم ادامه داد: هفت سال پیش استکبار جهانی با حمایت کشورهای اروپایی و اعراب، گروه تکفیری داعش را با هدف حاکمیت بر عراق و سوریه ، خلع اسد، نابودی حزب الله و ناامنی مرزهای ایران ایجاد کردند ولی این خواب آشفته آنان با مجاهدت و ایستادگی رزمندگان اسلام تعبیر نشد و در واقع آمریکا تو دهنی محکمی از ایران و محور مقاومت خورد .
نوعی اقدم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ارزش و جایگاه معلم در ارتقاء و پیشرفت جامعه گفت : جوانان سرمایه های ارزشمند این مرز و بوم هستند و تمام ترس و وحشت دشمن نیز از این جوانان است
نوعی اقدم ادامه داد: معلمان باید هر چه در استطاعت دارند در راه تربیت و پرورش این عزیزان به کار ببندند چرا که این امر پیشرفت کشور و تقویت نظام جمهوری اسلامی را در پی خواهد داشت .

 

  کد مطلب: 28062