امروز  دوشنبه۲۸ خرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


سردار کریمیان در هفتمین جشنواره سراسری مالک اشتر؛

بدون همراهی بسیج مردمی، انجام ماموریت‌‌های ترکیبی میسر نمی‌‌شد/ شبکه‌‌ی وسیع اطلاعاتی سپاه متکی به مردم است
1 شهریور 1396
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به نقش بسیج مردمی در انجام ماموریت‌‌های ترکیبی، جنگ نرم و ایجاد شبکه وسیع اطلاعاتی، عبارت ما نمی‌‌توانیم را ناشکری خداوند و پیش زمینه‌‌ی عقب‌‌ماندگی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا  به نقل از آناج، سردار غلام‌‌عسگر کریمیان صبح امروز در جشنواره مالک اشتر که در سالن همایش سپاه عاشورا برگزار می‌‌شد، با بیان اینکه سپاه پاسداران همزمان در هرسه نبرد ترکیبی درگیر ماموریت‌‌های خویش می‌‌باشد، ابراز کرد: سپاه ماموریت‌‌های نظامی، امنیتی و فرهنگی را برعهده دارد و به شدت درگیر مبارزه است.

وی افزود: اگر برکت و عنایات خداوند و توجهات اهل بیت(ع) و حضور بسیج مردمی نبود، امکان انجام ماموریت‌‌های ترکیبی میسر نمی‌‌شد.

فرمانده سپاه عاشورا با اعلام اینکه در استان آذربایجان‌‌شرقی آماده‌‌ی برخورد آنی و لحظه‌‌ای نظامی با دشمنان خود هستیم، توضیح داد: یگان‌‌های تاکتیکی و هجومی و گردان‌‌های بیت المقدس و کوثر و الزهرا و عاشورا برابر سازمان رزمی مشخص، آماده‌‌ی هرگونه برخورد دفاعی با دشمنان خود هستند.

وی خاطرنشان ساخت: در نبرد امنیتی به جرات می‌توان گفت که سپاه اگر بیشتر از مجموعه‌‌های صرف امنیتی نباشد، کمتر نیست؛ شبکه‌‌ی وسیع اطلاعاتی سپاه متکی به حضور مردمی است و این یکی از برکات انقلاب اسلامی می‌‌باشد.

سردار کریمیان با اشاره به نقش نواحی بسیج در حوزه جنگ نرم، تصریح کرد: این وظیفه با ظرافت بیشتری پیگیری می‌‌شود و مقابله با هجمه‌‌های فرهنگی و جریان‌‌سازی معاندان در دستور کار ماست.

وی تاکید داشت: امروز بالاترین هماهنگی سپاه با سایر نیروهای مسلح برقرار است، سطح ارتباط فرماندهان نیروهای مسلح با یکدیگر در سطح عالی می‌‌باشد؛ ما بیشتر از هر زمان دیگری نیازمند وحدت هستیم که عامل برتر بازدارندگی است و سپاه عاشورا با حفظ اصول تعاملات بسیار خوبی با سایر نهادهای نظام اسلامی برقرار کرده است.

این مقام نظامی اذعان کرد: مسئولیت تربیت، آموزش و اجرای دقیق ماموریت برعهده فرماندهان است و بکارگیری عبارت «نمی‌‌توانیم» در این عرصه بسیار تنگ و سخت، ناشکری خداوند است.

  کد مطلب: 28004