امروز  دوشنبه۲۸ خرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


امام جمعه هریس:

سپاه در تحولات منطقه و جهان اثرگذار است
10 تیر 1396
Print This Post Print This Post ۲ نظر ۲ نظر
امام جمعه هریس اثرگذاری سپاه در تحولات منطقه ای و جهانی را یادآور شد و گفت: بحمدالله نهاد مقدس و انقلابی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معادلات منطقه ای، داخلی و جهانی آمریکا را بهم ریخته و مایه اقتدار نظام اسلامی و ملت شریف ایران و خار چشم دشمنان اسلام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا  حجت الاسلام احمدی امام جمعه شهرستان هریس در خطبه های نمازجمعه این هفته به مناسبت های هفته دوم تیر ماه اشاره کرد و گفت: هفته دوم تیرماه درتاریخ جمهوری اسلامی هفته پرحادثه است که عمدتا استکبار جهانی به رهبری آمریکا نقش اصلی را در به وجود آمدن آن اتفاقات ایفا کرده است و این هفته، هفته افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است.
وی افزود: آمریکا به عنوان بزرگترین ناقض حقوق بشر و منشا همه جنایت ها و توطئه ها در اقصی نقاط جهان بویژه در ممالک اسلامی می باشد.
حجت الاسلام احمدی به دیدار مقام معظم رهبری با جمعی از اساتید و نخبگان دانشگاه ها اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری اساتید دانشگاهها را به دو مسئله مهم توجه دادند؛ یکی شاگرد پروری و تربیت نسل جوان کشور برای آینده ای سراسر تحول و دوم تلاش برای بهبود اثرگذاری دانشگاه بر محیط بیرونی.
وی تشریح کرد: اگر نسل جوان کشور برای آینده ای سراسر تحول های مهم آماده و اهل فعالیت و ایمان استوار و اتکای به خدا و اقدام و عمل آگاهانه باشد، کشور در تحولات آتی به روزهای سراسر سعادت و بهروزی خواهد رسید و اگر چنین نشود و نسل های آتی ملت ایران راه انقلاب و سعادت کشور را نپیمایند، زمینه بازگشت به دوران سرافکندگی و خواری قبل از انقلاب ایجاد خواهدشد.
وی ادامه داد: مسئولیت پذیری سپاه پاسداران در طرح های سازندگی کشور نشان دهنده عظمت روح تعهدپذیری ،شجاعت و خطرپذیری در میدان های بزرگ تجربه نشده وعزم وهمت انقلاب اسلامی است.
وی افزود: سپاه پاسداران مدیریت جهادی را به منصه ظهور رساند که مبتنی برتکیه بر تفکر اسلام ناب و تلاش برای گسترش ارزش های دینی، محصول و مولود انقلاب اسلامی، تکلیف گرایی معطوف به نتیجه و روحیه مبارزه با فقر وعشق به محرومان ، ولایت پذیری و ایثار و اخلاص و تقید به اخلاق اسلامی در فعالیت های سازمانی می باشد.

ارسال کننده : محمدرضا طلوعیان

  کد مطلب: 27346  
اصغرافتخاری هریسی

احترما با کمال تاسف وضعیت جاده های مواصلاتی شهرستان هریس از مسیر جاده هریس ومشکین شهر وایضا جاده هریس زرنق از بین رفته وکنده کاری های متعدد ونیز به اسفالت دارد از مسولان شهرستان هریس در خواست می شود در این رابطه در این فصل کاری اقدام کنند

اصغرافتخاری هریسی

احترما با کمال تاسف مجموعه ساختمانی هایی که در محل گردشگری ساپلاق هریس احداث شده وبرای هریک از انها هزینه های هنگفت صرف شده است از بین رفته وبه دلیل عدم نگهداری انها موجب تخریب واز بین رفتن انها شده است از مسولان امر در خواست می گردد حدا اقل سری به ان محل که جزو بیت المال مسلمین بوده است محض اطلاع بزنند