امروز  سه شنبه۲۳ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


برگزاری آزمون دوره ضمن خدمت فرهنگیان هریس
7 خرداد 1394
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
همزمان با سراسر استان آزمون هماهنگ دوره آموزشی كوتاه مدت آشنایی با اندیشه ها و افكار شهید مطهری در جاذبه و دافعه حضرت علی (ع) برای كلیه مدیران واحدهای آموزشی ،کانون های فرهنگی وهنری و كاركنان اداره در محل هنرستان شهيد قاسم هريسي برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا ، داود وقاری کارشناس برنامه ریزی وآموزش نیروی انسانی مدیریت آموزش و پرورش با اعلام این خبر گفت: این دوره ها برای کلیه همکاران برنامه ریزی شده و در کل معادل ۱۴۴۴۸ نفر ساعت دوره می باشد.
وی افزود: آزمون هماهنگ شهرستانی دوره آشنایی با اندیشه ها و افکار شهید مطهری در خصوص جهانبینی اسلامی (۱) انسان و ایمان با کد ۹۲۵۰۳۰۹۸ به مدت ۸ ساعت برای کلیه دبیران و آموزگاران برگزار گردیده و آزمون هماهنگ استانی این دوره همزمان با سراسر استان ساعت ۱۳ روز یکشنبه مورخه ۱۰/۳/۹۴ برای کلیه مدیران واحدهای آموزشی ،کانون های فرهنگی وهنری و کارکنان اداره در محل هنرستان شهید قاسم هریسی برگزار خواهد شد .

 

۲۰۱۵۰۵۲۸_۱۳۰۴۳۴ ۲۰۱۵۰۵۲۸_۱۳۰۴۴۰ ۲۰۱۵۰۵۲۸_۱۳۰۴۴۷ ۲۰۱۵۰۵۲۸_۱۳۰۴۵۷ ۲۰۱۵۰۵۲۸_۱۳۰۵۴۲ ۲۰۱۵۰۵۲۸_۱۳۰۵۴۷ ۲۰۱۵۰۵۲۸_۱۳۰۶۰۱ ۲۰۱۵۰۵۲۸_۱۳۰۷۵۶ ۲۰۱۵۰۵۲۸_۱۳۰۹۲۰ ۲۰۱۵۰۵۲۸_۱۳۰۹۳۱

 

 

  کد مطلب: 2667