امروز  دوشنبه۲۸ خرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


فرمانده سپاه عاشورا:

ماهیت انقلاب اسلامی ظلم ستیزی و سلطه ناپذیریست
25 بهمن 1395
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
فرمانده سپاه عاشورا در آیین گرامیداشت سرداران و 230 شهید شهرستان هریس در جمع خانواده شهداء ، بسیجیان و مردم این شهرستان ماهیت انقلاب اسلامی را ماهیتی ظلم ستیز و سلطه ناپذیر خواند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا،    سردار غلام عسگر کریمیان فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به مطلب فوق گفت : ما سربازان ولایت و انقلاب باید در رصد مسیر حرکت نظام و انقلاب که همانا اعتلای عدالت اسلامی و باز تولید روح تولید است با وسواس و دقت کامل عمل کنیم تا مبادا این حرکت از مسیر اصلی خود منحرف شود .

کریمیان ادامه داد : امروز اساسی ترین چالش پیش روی نیروهای انقلابی ، انقلابی ماندن و دشمن شناسی است و از شاخصه های مهم آن از زبان رهبر معظم انقلاب عدم تبعیت از دشمن ، تقویت روحیه استکبار ستیزی و اعتماد به وعده های الهی است .

کریمیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سیاست های اساسی امروز دشمن در جهت تضعیف قدرت ملی در حوزه های سیاسی ، قومیتی و مذهبی ، اختلاف افکنی و دوقطبی کردن جامعه است گفت : دوقطبی کردن و ایجاد اختلاف مردم با مردم ، مسئولین با مسئولین و وارد کردن افکار التقاطی در متن باورهای اصیل دینی حربه خطرناک دشمن است که تنها راه مقابله با آن و تقویت قدرت ملی، حفظ وحدت ، یکپاچکی و انسجام است .

 

  کد مطلب: 24935