امروز  سه شنبه۲۳ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


تسخیر لانه جاسوسی توطئه دشمنان را خنثی کرد
13 آبان 1395
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
تسخیر لانه جاسوسی و اقدام به موقع جوانان انقلابی ،مومن و دلاور توطئه دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا  حجت‌الاسلام باقر ریاضی بخشایش، استاد حوزه و دانشگاه در یادداشتی نوشت: تسخیر لانه ی جاسوسی در ۱۳ آبان توسط جوانان مومن ، انقلابی ،شجاع، دلاور و مبتکر باعث شد که دشمن از هر گونه حرکت بایستد.

وی ادامه داد: دشمنی که در قبل از انقلاب و بعد آن ضد ملت ایران بود و با تمامی توان، بر علیه ملت ایران توطئه ها و خباثت هایی را به کار می برد و از هیچ تلاش و اقدامی برای به انزوا کشیدن و شکست انقلاب اسلامی فروگذار نمی کرد، با اقدام به موقع جوانان انقلابی ، این توطئه ها خنثی گردید که حضرت امام ره آن را انقلاب دوم نامیدند و البته رهبری این حرکت و اقدام شجاعانه، خود حضرت امام ره بودند. ۱۳ آبان پتک محکمی بر سر دژخیمان استکبار بود که برای همیشه آن را تحقیر کرد و به جهانیان شناساند.
دشمنی های استکبار جهانی علیه ملت ایران و علیه انقلاب اسلامی و خباثت های شیطان بزرگ که ثروت و اموال ملت ایران را به غارت می بردند، باعث شد که جوانان غیور این اقدام انقلابی را انجام دهند و آن لانه ی جاسوسی را تسخیر کنند و تمامی اسنادی که علیه انقلاب اسلامی و علیه ملت ایران بود، همه به دست جوانان انقلابی و نیروهای مردمی بیافتد و بیش از پیش توطئه های شیطان بزرگ افشا شود.
بعد از تسخیر لانه جاسوسی ، حرکت های مرموز و تلاش های مزدورانه و رکت های مختلفی برای خنثی کردن این اقدام جوانان انجام رفت که حضرت امام قاطعانه و دلیرانه در مقابل آن ایستادند و این حرکت ها را متوقف نمودند.
کینه توزی و دشمنی آمریکا تمام شدنی نیست، آمریکا در هر کشوری و در هر منطقه ای قدم گذاشته است جز فلاکت، فساد و فتنه انگیزی برای مردم آن منطقه چیزی به ارمغان نیاورده است. و بارها تجربه شده است خطی که سرافرازی را ، آزادی و آزادگی را،عزت و عزتمندی را به جوانان و ملت ایران به ارمغان آورده است همان خط اصیل امام خمینی ره و خط امام خامنه ای می باشد که همان اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله بوده و هر حرکتی و تفکری غیر از این خط، ره به جایی نخواهد برد و محکوم به فنا می باشد.
امسال هم در ۱۳آبان با عزمی راسخ و قدم هایی استوار محکم تر از هر زمان کوبنده سرخواهیم داد: مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل.

  کد مطلب: 22833