امروز  چهارشنبه۲۷ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


در آستانه سفر ریاست جمهوری :

جلسه بانوان شهرستان هریس با فرماندار برگزار شد
29 اردیبهشت 1394
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
با حضور فرماندار، معاون فرماندار و رئیس اداره آموزش و پرورش هریس جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان هریس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا حسن یحیوی فرماندار هریس ظهار داشت:یکی از حوزه های مهم که بیش از نیمی از جمعیت شهرستان را تشکیل می دهد حوزه بانوان است که باید مورد توجه قرار گیرد و فعالتر و پویاتر عمل کند.

فرماندار شهرستان هریس با توجه به پتانسیلها و قابلیتهای شهرستان اظهار امیدواری نمود که با همکاری همه جانبه کلیه نیروهای شهرستان و دعوت از سرمایه گذاران در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان اقدامات خوبی صورت می  پذیرد.

وی گفت: علی رغم تولید گندم هریس تنها شهرستانی است که که کارخانه آرد سازی ندارد این کارخانه هم اکنون در حل احداث است و در اوایل سال ۹۵ به اتمام می رسد.

یحیوی به نقش ۶۰ درصدی بانوان شهرستان اشاره کرد و  گفت: بانوان شهرستان می توانند جهت کمک تشکل های خود را توسعه داده و ما نیز پذیرای  انتقادات  سازنده  و پیشنهادات شما هستیم.

فرماندار هریس خواستار حضور فعال تر بانوان در مسائل مختلف شهرستان  شد و  افزود: امیدواریم بانوان باغیرت و عزیزشهرستان هریس همانطور که در صحنه اقتصادی حضور پیدا کردند و فرش هریس ،هنر خود را ثبت جهانی کرده اند در استقبال از رئیس جمور حضور پرشوری داشته باشند.

یحیوی فرماندار هریس از کارگروه امور بانوان خواست تا چنین جلساتی را هر ماه یک بار برگزار کند تا در بانوان نیز در همه عرصه ها اجتماعی سیاسی و فرهنگی نقش داشته باشند.

در ادامه جلسه یکی از بانوان شهرستان ایجاد نمایشگاه دائمی فرش و محصولات خانگی زنان و سالن ورزشی بانوان را از مطالبات زنان شهرستان دانست   فرماندار هریس در پاسخ گقت: ایجاد نمایشگاه اعتبار بزرگی لازم دارد ما باید آهسته و گام به گام پیش رویم در قدم اول باید بازر هفتگی فرش را با توجه ایجاد کنیم. و برای سالن ورزی نیز طبق هماهنگی هایی که با اداره ورزش و جوانان داشته ایم سعی خواهد شد بخشی از اوقات سالن های موجود را به بانوان اختصاص داده شود.

فرماندار هریس از برگزاری همایش پیاده روی بانوان شهرستان به سمت ساپلاغ هشتم خرداد با امنیت کامل خبر داد و بانوان شهرستان را به شرکت در این پیاده روی فرا خواند.

وی در ادامه گفت: خوشبخانه در شهرستان هریس ساختمان کیسون متعلق به هیچ فردی نیست و مدیریت آن توسط شهرداری است و شهرداری موظف است نصف اوقات را به بانوان اختصاص دهد.

شایان ذکر است محل ثبت نام خواهران برای استقبال از ریاست جمهوری  و کاروان دولت تدبیر و امید را کتابخانه عمومی شهرستان هریس تعیین شد.

DSCF7235 DSCF7237 DSCF7239 DSCF7242 DSCF7245 DSCF7249 DSCF7251 DSCF7252

 

  کد مطلب: 2233