امروز  چهارشنبه۲۷ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


فرمانده سپاه ناحیه هریس:

مساجد سنگر است سنگر ها را پر کنید
31 مرداد 1395
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
فرمانده سپاه ناحیه هریس گفت: امروز با توجه به هجمه های مختلف دشمنان برای آسیب زدن به باورها و ارزش های نسل جوان، باید این کلام امام راحل که مساجد سنگر است را در عمل پیاد کرده و عملیاتی کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا  براتعلی ممی پور فرمانده سپاه ناحیه هریس  در همایش مشترک ائمه جمعه و جماعت و هیات امنا و فرماندهان پایگاه ها و کانون ها و حوزه ها ضمن خیر مقدم گویی به حضار در مورد نقش و جایگاه و اهمیت  وعلت نام گذاری روز مسجد توضیحاتی را ارائه کرد.

ممی پور گفت: بنا بر فرموده امام راحل، مساجد سنگر است و امروز این کلام امام راحل را به عینه مشاهد می کنیم که باید این مساجد و سنگرها را آباد و حفظ کرد.

وی ادامه داد: مسجد سنگر است باید سنگر ها را پر کرد و این دژها را بایست محکم نگه داریم و امروز با توجه به هجمه های مختلف دشمنان برای آسیب زدن به باورها و ارزش های نسل جوان، باید این کلام امام راحل که مساجد سنگر است را در عمل پیاد کرده و عملیاتی کنیم.

فرمانده سپاه هریس مساجد را پایگاه انسجام اتحاد و یک رنگی دانست و گفت:   ما باید در این عرصه هماهنگ ، هم دل و یک صدا در جهت ترویج احکام الهی و اسلام ناب محمدی  نیل به آرمانهای حضرت امام و انقلاب اسلامی گام برداریم .

وی گفت: مساجد پایگاه های فرهنگی و اجتماعی امت اسلامی هستند که بسیاری از حرکت های سیاسی و انقلابی جهان اسلام از این مکان مقدس آغاز شده است.

  کد مطلب: 20239