امروز  پنج شنبه۲۵ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


بحرین و شیخ عیسی قاسم تابعیتی اسلامی دارند
8 تیر 1395
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
بحرین و شیخ عیسی قاسم تابعیتی اسلامی دارند و این تابعیت سلب شدنی نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا،  این روزها دنیای اسلام در پیچ و خم مشکلات و مسائلی است که توسط استکبارجهانی و صهیونیسم طراحی شده است و رژیم های مزدور و دست نشانده و مرتجع منطقه، حامی و مجری این نقشه شوم و خطرناک شده اند. مردم مسلمان بحرین زیر یوغ استبداد کثیف آل خلیفه روزه خود را با درد و رنج و استغاثه به درگاه الهی افطار می کنند.
مساله بحرین جنگ شیعه و سنی نیست بلکه مساله حکومت رژیم سفاکی همچون آل خلیفه بر اکثریتی از شیعیان و سنیان و مردم مظلوم و مسلمان بحرین می باشد. و به تازگی این حکومت صهیونیستی جائر دست به ابلهانه ترین و خطرناکترین اقدام خود یعنی سلب تابعیت از روحانی مجاهد و نستوه و مردمی بحرین، شیخ عیسی قاسم زده و ددمنشی خود را بیش از پپیش به اثبات رسانده است.
این مومن مجاهد و روحانی خستگی ناپذیر در مقابل سفاکی و ددمنشی آل خلیفه ایستادگی و مقاومت نموده و مستبد بودن آل خلیفه را افشا نموده و آنها را رسوا کرده است. آل خلیفه بداند که اگر گوش به دهان اربابان جائر و صهیونیستی خود دارد، جوانان مومن و انقلابی بحرین نیز گوش به فرمان مرجع بحرینی خود هستند تا در صورت امکان جواب دندان شکنی به این یاوه گوئی ها و ددمنشی های آل خلیفه بدهند و طومار آل خلیفه را که به مثابه تار عنکبوت است در آن واحد در هم بکوبند و ریشه ظلم و استبداد را از بحرین برکنند و درس بزرگی به اربابان آمریکائی و اسرائیلی آل خلیفه و آل سعود بدند.

یادداشت /حجت‌الاسلام باقر ریاضی بخشایش- استاد حوزه و دانشگاه

  کد مطلب: 18478