امروز  پنج شنبه۲۵ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


تجلی اقتصاد مقاومتی با پرورش بلدرچین/قادر به تامین تقاضای بازار نیستم
19 خرداد 1395
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
بسيجی موفق در عرصه اقتصادمقاومتي در خصوص بازاریابی و فروش محصولات خود اظهار کرد: خدا را شکر در خصوص فروش هيچ مشكلي ندارم، حتی بعضا بخاطر تقاضا خيلي زياد قادر به تامین تقاضای بازار مصرف تخم و گوشت بلدرچین نیستم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا ، بسیجی موفق طاهر واعظی هریس یکی از نمونه های موفق در عرصه پرورش بلدرچین است که با حمایت بسیج سازندگی در قالب اعطای تسهیلات اشتغالزایی موفق به راه اندازی و اداره یک کارگاه پرورش بلدرچین شده است شده است .

وی به همراه جمعی از بسیجیان علاقمند به پرورش بلدرچین دوره های آموزشی مربوطه را در سازمان فنی وحرفه ای شهرستان گذرانده و پس از  اخذ گواهی مهارت با دریافت وام ۱۵۰ میلیون ریالی در قالب وامهای اقتصادمقاومتی و حمایت و پشتیبانی بسیج سازندگی سپاه ناحیه هریس یک کارگاه پرورش بلدرچین  با هزار قطعه راه اندازی کرده است.اگر علاقمند به خواندن این مصاحبه  هستید با ما همراه باشید.

IMG_3332

 

هریس پویا: لطفا خودتان را معرفی بفرمایید:

طاهر واعظی هریس هستم در عرصه پرورش بلدرچین فعالیت میکنم.

هریس پویا:  از نحوه ایجاد پرورش بلدرچین برای ما بفرمایید.

بنده قبل از ایجاد توسط بسیج سازندگی سپاه هریس با جمعی از بسیجیان علاقمند به پرورش بلدرچین به اداره فنی وحرفه ای هریس معرفی شدیم وبعد از گذراندن یک دوره آموزشی در این زمینه از بسیج سازندگی سپاه هریس مبلغ ۱۵ میلیون تومان وام اقتصادمقاومتی گرفتم .وبا حمایت وپشتیبانی جناب مهندس رضایی مسئول محترم بسیج سازندگی سپاه هریس نسبت به ایجاد ۱۰۰۰ قطعه پرورش بلدرچین اقدام نمودم.

۱

هریس پویا : در مورد فروش بلدرچین واگر احیانا مشکلاتی دارید.بفرمایید.

خدا را شکر در خصوص فروش هیچ مشکلی ندارم، حتی بعضا بخاطر تقاضا خیلی زیاد قادر به تامین تقاضای بازار مصرف تخم و گوشت بلدرچین نیستم.

هریس پویا :  برای توسعه پرورش بلدرچین برنامه ای دارید.

بله .حتما  با واگذاری دو دستگاه جوجه کشی توسط بسیج سازندگی انشاالله به ۵۰۰۰ قطعه افزایش میدهم.

۲

هریس پویا: در پایان اگر سخنی است که می خواهید با مخاطبان در میان بگذارید بفرمایید.

عرض خاصی ندارم و تنها نکته ای که می خواهم بیان کنم این است که در جامعه ما افراد زیادی منتظر شغل دولتی هستند و می گویند نمی شود کار تولیدی انجام داد اما باید گفت می شود اما برخی نمی خواهند و یا نمی توانند! با زحمت و ایستادگی هر کاری انجام می شود.

در آخر  جادارد از فرمانده سپاه هریس جناب سرهنگ ممی پور بخاطر لطف وعنایتی که به بسیجیان در تمام زمینه ها دارند بخصوص در ایجاد عرصه های اقتصاد مقاومتی وفراهم کردن زمینه با تعاملی که با دیگر ادارات شهرستان برقرار نموده اند وکار را برای ما تسهیل کرده اند کمال تشکر را دارم.

 

در پایان ، از اینکه وقت خود در اختیار پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا قرار دادید، بسیار ممنون و سپاسگزارم.

۳

  کد مطلب: 17784