امروز  یکشنبه۳۱ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


پنجشنبه ها با شهدای شهرستان هریس:

وصیت نامه شهید رحیم فرهودی: من اول عاشق الله ، دوم عاشق شهادت و سوم عاشق امام خمینی هستم
9 اردیبهشت 1395
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
شهید رحیم فرهودی در قسمتی از وصیتنامه خود نوشته است: باید به دنبال معشوقم بروم و او را بدست آورم . آن هم با شهادت خود و به كلمه توحیدی لا اله الا الله برسم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا ، آنچه می خوانید قسمتی از  وصیت نامه شهید رحیم فرهودی است  که در سال ۶۱  در مهاباد به شهادت رسید.

بسم الله الرحمن الرحیم

((ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء‌عند ربهم یرزقون ))

به کسانی که در راه خدا کشته می شوند مرده نگویید، بلکه زنده اند و نزد خدا روزی می خورند.

(( خط سرخ شهادت خط سرخ آل محمد (ص)‌و علی (ع)‌است .)) امام خمینی

من اول عاشق الله ، دوم عاشق شهادت و سوم عاشق امام خمینی هستم.

درود بر ابر مرد تاریخ ، بت شکن زمان ، مرجع عالیقدر جهان تشیع ، رهبری که با رهنمودهای پیامبر گونه اش مستضعفین را از ظلمت به نور کشاند . رهبری که با فرمایشات قاطعانه ی خویش چگونه زندگی کردن را به ما مسلمانان آموخت و درس شهادت را به ما یاد داد رهبری که با روشن فکری خود ایران عزیز را از وجود استعمار گران بخصوص آمریکای جنایت کار پاک کرد . سلام بر شهیدان راه حسین (ع)‌که به ندای (( هل من ناصر ینصرنی )) لبیک گفتند و اسلام را به یاری و رهبری امام خمینی زنده کردند .

سلام به پدر و مادرم و خواهر و برادرانم و به امید پیروزی در راه انقلاب اسلامی . هیچ کس نمی تواند مرا از معشوقم جدا کند . باید به دنبال معشوقم بروم و او را بدست آورم . آن هم با شهادت خود و به کلمه توحیدی لا اله الا الله برسم . پدرم اگر به خواست خداوند شهید شدم ، اصلا برای من گریه نکنید . بلکه برای آنهایی گریه کنید که به تنهایی در شهبای تاریک و روزهای سوزان در جبهه های جنگ از وطن اسلامی خود دفاع می کنند . من دیگر به راه و هدفم که همانا صراط مستقیم است ایمان دارم که این حکم خداست (( شما با مال و جان خود جهاد کنید و در راه خدا کشته شوید که من مشتری شما هستم ))‌. وصیت من به شما این است که همواره پشتیبان امام و رهروان انقلاب باشید . پدر جان از تو می خواهم به بزرگی خود مرا ببخشی که زحمت زیادی متحمل شده ای . برادرانم تا حد امکان نگذارید سلاح من به زمین بیافتد به مساجد رفته و سنگر را خالی نگذارید . سخنم با خواهرانم این است که سنگرتان را رها نکنید . همانا سلاح شما حجاب شماست . از رهروان راستین اسلام باشید تا با واقعیتهای اسلام آشنا شوید و خداوند از شما راضی و خشنود باشد . از تمام برادران و خواهران حزب الله می خواهم که با سخنرانی و پخش نوارهای مذهبی ، مردم را آگاه سازند و در پایان همه مجالس این دعا را بخوانند .

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار .

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته .

۲/۱۰/۶۱

 

  کد مطلب: 16425