امروز  یکشنبه۳۱ تیر ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


پنجشنبه ها با شهدای شهرستان هریس:

وصیت نامه شهید قربانعلی محمدی: نمی گذارم که قرآن و اسلام و ناموس ما به خطر افتد
5 فروردین 1395
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
شهید قربانعلی محمدی در قسمتی از وصیتنامه خود نوشته است: من آرزو دارم که در این راه شهید بشوم و نمی‌گذارم که قرآن و اسلام و ناموس ما به خطر افتد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا  آنچه می خوانید قسمتی از وصیت نامه شهید  قربانعلی محمدی است  که در سال ۶۶  در شلمچه به شهادت رسید.

سلام و درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و سلام و درود بر تمام رزمندگان و سلام و درود به تمام شهیدان. اینجانب طلبه بسیجی قربانعلی محمّدی پارام به جبهه اعزام می‌شوم تا راه کربلا را آزاد بکنم،‌انشاءالله.

من به تمام برادران ایران می‌گویم که نباید جبهه‌ها و سنگرها خالی بشود. من آرزو دارم که در این راه شهید بشوم و نمی‌گذارم که قرآن و اسلام و ناموس ما به خطر افتد.

ای برادران! این راه، راهی حسین وار  وزینب وار است. از این راه، هیچ وقت نترسید. هر کسی که در این راه برود، مثلاین است راه حسین(ع)  را می‌رود. من ]فقط[ برای رضای خدا این راه را می‌روم.

من به پدر مادرم سلام می‌کنم و می‌گویم که مرا حلال بکنند چون آنها خیلی زحمت مرا کشیدند و مرا بزرگ کردند. پدرم! چند هزار تومانی که از کتابهایم دارم، آنها را به مدرسه حاجی‌صفر‌عالی تبریز وقف بکنید و دیگر به پدرم و مادرم و به برادرم و خواهرم می‌گویم مرا حلال کنید. من دیگر به وطن برنمی‌گردم. اگر شهید شدم، بر من گریه نکنید. برای امام حسین(ع) گریه کنید، چون این راه، راه حسین(ع) است. هیچ وقت امامان را فراموش نکنید و هر روز امام را دعا کنید.

والسلام

تاریخ اعزام از مدرسه صادقیه تبریز۲۴/۱۲/۱۳۶۵

 

 

 

  کد مطلب: 15215