امروز  دوشنبه۲۸ خرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


پنجشنبه ها با شهدای شهرستان هریس:

وصیت‌نامه شهید مدافع حرم /سفارش شهید به برادرش
15 بهمن 1394
Print This Post Print This Post یک نظر یک نظر
شهید محمدرضا فخیمی هریس، دلیر مرد ۲۴ ساله از اهالی شهرستان هریس و ساکن تبریز بود که در مواجهه با تکفیری های جبهه النصره در حلب سوریه به شدت زخمی و پس از دو روز به فیض عظیم شهادت رسید و 28 آذر94 در گلزار شهدای وادی رحمت آرام گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا  آنچه در ادامه می‌آید وصیت نامه شهید محمد رضا فخیمی هریس  اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پرور هریس است. امید است با خواندن وصیت این اولیای خدا بتوانیم قدم در راه روشن و صراط مستقیم بگذاریم و چون آنان شهید شویم.

بسمه تعالی

اینجانب بنده گناهکار درگاه خداوند از شما امت شهید پرور تقاضا دارم که مطیع محض ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله ) نه در حرف بلکه در عمل، اینگونه نباشید که به خاطر حرف این و ان و عده ای منحرف حرف ولی در روی زمین بماند یا اگر حرف ولی را مخالف با میل شخصی دیدیم به آن عمل نکنیم.

حال که دست بنده از دنیا کوتاه است و زمان ظهور حضرت ولیعصر (عج) را ندیدم، اگر ایشان را دیدید و زمان ظهور را درک کردید سلام بنده را به ایشان اعلان فرمایید در پایان از همه بستگان ، دوستان ، همسفران و کسانی که با آنها معاشرت داشتم طلب حلالیت دارم.

 

محمد رضا فخیمی

۹۴/۹/۱۸

آخرین سفارش شهید به برادرش

برادرم مهدی جان!

چون ۱۵ دی هر سال موعد سال خمسی ابنده می باشد لذا از جنابعالی خواستارم در صورتی که بنده دیگر در این دنیا نبودم خمس اموال زیر را بپردازید.

  1.  حساب کوتاه مدت بانک ملی
  2. هر ۳ حساب قرض الحسنه بانک انصار
  3. یک عدد ربع سکه که خمس آن را نداده ام

لازم بذکر است اینجانب خمس بقیه اموالم شامل حساب بانک ملت و ۴ عدد سکه تمام بهار آزادی را قبلا داده ام.

  کد مطلب: 13191  
سمیه ملکی

روحشون شاد … من اصلا خبر نداشتم ک شهرستان ما هم شهید مدافع حرم داره خیلی متاثر شدم . امیدوارم بتونیم راهشونو ادامه بدیم