امروز  پنج شنبه۲۵ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


تجمع طلاب و فضلای حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان اهر در اعتراض به جنایات آل سعود + عکس
2 اردیبهشت 1394
Print This Post Print This Post . نظر . نظر
؛ در اعتراض به جنایات آل سعود طلاب و فضلای حوزه علمیه امام صادق شهرستان اهر با برگزاری تجمعی مراتب تنفر و انزجار خود را از جنایات آل سعود و حامیانش در کشتار مردم بی دفاع و مظلوم یمن اعلام داشتند. - See more at: http://www.lailatolgadr.ir/?MID=21&Type=News&TypeID=15&id=31576#sthash.PWrc9uIK.dpuf
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا،در این تجمع آیت الله حاجی زاده امام جمعه شهرستان اهر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت : شما اگر می خواهید به عمق فاجعه و اهمیت وحشگیری آل سعود پی ببرید، همین نکته کافی است که حضرت آقا مد ظله العالی این حملات را به حملات رژیم صهیونیستی به غزه تشبیه فرمودند.
امام جمعه اهر افزود :اینها که تا کنون خودشان را از نظر سیاست خارجی متین معرفی کرده و خود را مسلمان و خادم حرمین می نامیدند، با حمله به یمن و کشتار مردم و زنان و کودکان بی گناه و بی دفاع و از بین بردن اماکن مسکونی، زیرساخت ها، مدارس و بیمارستان ها بی عقلی و حماقت خود را ثابت نمودند .
وی افزود:همانطور که مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای دامت برکاته فرمودند، سعودی ها قطعاً بدانند که یمنی ها پیروز هستند، چون حرکت های مردمی و بسیجی وار با عنایت خدا و یدالله علی الجماعه توأم است.
حجت الاسلام والمسلمین حسن علی پور مدیر حوزه علمیه امام صادق اهر در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین حسن علی پور مدیر حوزه علمیه امام صادق اهر با اشاره به تحولات منطقه و جهان و صدور انقلاب اسلامی به نقاط مختلف دنیا اظهارداشت: انشااله طبق فرمایش قرآن کریم آینده از آن مستضعفین خواهد بود.
علی پور اضافه نمود:با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که می فرمایند : سعودی ها با حمله به یمن مرتکب اشتباه و خطا شدند و بدعت بدی را در منطقه بنیان گذاشتند، انشاالله آل سعوی ها در این ماجرا شکست خواهند خورد و پوزه آنها به خاک مالیده خواهد شد.
در این مراسم طلاب و فضلای حاضر در این تجمع ضمن سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر برانگلیس ، مرگ بر آل سعود و مرگ بر آل ثانی از مجامع بین المللی درخواست نمودند در خصوص توقف این جنایات اقدام عاجل بعمل آورند.
tollab (2) tollab (3) tollab (7) tollab (8) tollab (9) tollab (14) tollab (17) tollab (18) tollab (24) tollab (25)
  کد مطلب: 1311