امروز  پنج شنبه۲۵ مرداد ۱۳۹۷
لوگوی سایت

پایگاه خبری هریس پویا


پنجشنبه ها با شهدای شهرستان هریس:

وصیت نامه شهید محمد غفاری: ما برای آزادی کربلا و صدور اسلام به جهان به خون خود غلطیده ایم
12 آذر 1394
Print This Post Print This Post یک نظر یک نظر
دستهای خونین مرا از تابوت بیرون بگذارید تا دنیا بداند که ما برای آزادی کربلا و صدور اسلام به جهان به خون خود غلطیده ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هریس پویا،متن زیر قسمتی از وصیت نامه  شهید محمد غفاری است که در سال  ۶۳در شرق دجله به شهادت رسید.

بسم الله الرحمن الرحیم

“و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون”
شما مپندارید کسانی که در راه خدا شهید شده اند مردا اند بلکه آنها زنده اند و در نزد خداوند روزی می خورند.
با درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهدای گلگون کفن و سلام بر شما ملت شهید پرور و امید رزمندگان، قسم به او که خون در بدن بی جانم پدیدار ساخت تا جان دارم و خون در رگهایم جاری است نمی گذارم دشمن بی دین به تجاوز وحشیانه اش ادامه دهد و آخر او را نابود خواهم ساخت و حال ای جبهه های جنوب و ای کویرها شما گواهید که چگونه رزمندگان در راه اسلام و قرآن تا آخرین لحظه جنگیدند و برای رسیدن به هدف مقدس از جان خویش گذشته، اما ای ملت عزیز از شما انتظار داریم که امام را تنها نگذارید و به اوامر او گوش فرا دهید و با این کار مشت محکمی به یاوه گویان و منافقین بزنید! اما ای پدر و مادر من از شما راضی هستم، خودم ترجیح دادم که لباس به خون آغشته ام به جای لباس دامادی باشد، در سوگ من زیاد غصه نخورید گر چه برای بزرگ کردن من زیاد زحمت کشیده اید اما بعد از من صبر کنید که خداوند صابرین را دوست دارد و خود می دانم که داغ جوان سخت است! اما برای اسلام از آب خوردن هم راحت تر است. اما ای مادر و خواهرانم چون کوه استوار باشید و برایم زیاد گریه نکنید گر چه گریه بر شهید، زنده نگه داشتن آرمان اوست، در پشت جبهه برای کمک به رزمندگان فعالیت کنید و مثل زینب کبری(س) پیام رسان خون شهداء باشید و اگر جنازه ی من به دستتان رسید اگر امکان باشد در وادی رحمت دفن کنید و در موقع تشییع جنازه من، دستهای خونین مرا از تابوت بیرون بگذارید تا دنیا بداند که ما برای آزادی کربلا و صدور اسلام به جهان به خون خود غلطیده ایم.

  والسلام دیدار به قیامت

  کد مطلب: 10537  
ابوالحسنی از هریس

و اکنون شاهد آزادی کربلا و به ثمر نشستن خون این عزیزان در پیروزی های روز افزون جهان اسلام و گسترش تشیّع هستیم.
روح همه شهدای عزیزمان شاد…
اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک..